O nas

Cześć! :)

Od niedawna jesteśmy 3-osobową rodziną. Nasza załoga składa się z mamy Ani, taty Robcia i córki Laury. Na blogu uwieczniamy najfajniejsze momenty naszego życia – podróże. Zarówno te bliskie – po Polsce, jak i dalsze – po Europie i świecie. Od czasu do czasu w cyklu wpisów migawki dzielimy się również urywkami naszej codzienności.

Mieszkamy w Poznaniu. Na co dzień pracujemy na etatach, a wszelkiego rodzaju podróże odbywane w czasie wolnym (52 weekendy + 26 dni urlopu). Stanowią one istotną część naszego życia i na nie wydajemy większość zarobionych pieniędzy. Nie lubimy nudy, a nowych przygód poszukujemy nawet w Poznaniu.

Ania – z wykształcenia geograf i etnolog, ale w kręgu jej zainteresowań leży urbanistyka, design i ochrona środowiska. Wymyśla kierunki i cele podróży. Na co dzień nie rozstaje się z aparatem. Kocha przyrodę i lubi dobrze się zmęczyć.

Robert – programista z zamiłowaniem do biznesów, polityki i dietetyki. Za dużo obserwuje i analizuje. Leniwy z natury, ale lubi się sprawdzać fizycznie. Zawsze przekonany o swoich racjach, z alergią na głupich ludzi.

Laura – mały „Żuczek” swoich rodziców. Jeszcze nieświadoma na jakich rodziców trafiła i jakie atrakcje ją z nimi czekają :)

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, masz jakieś pytania lub propozycje współpracy napisz na adres: kwatera_dowodzenia@wrzosywpodrozy.pl