rozkminki samo życie

Trzydziecha!

20 lipca 2016

To dziś ten dzień! :) Piękniejsza połowa wrzosowego teamu dołączyła do brzydszej i stała się „stara” :) Jak to jest mieć 30 lat? Nie wiele inaczej niż mieć 29 czy nawet 28. Znaczące zmiany w mojej głowie nastąpiły gdzieś po studiach, między 25 a 27 rokiem życia. Teraz mam wrażenie, że wszystko jest tak jak powinno. Kolosalne zmiany pewnie zajdą za niecałe 3 miechy, kiedy to zostanę mamą! Chwaliłam się już na fejsie i instagramie, więc jeśli nie jesteście na bieżąco, polecam polubić! :)

Największe moje wyzwanie na najbliższą dekadę (albo i dwie) nazywa się macierzyństwo! Trzymajcie kciuki by Aniusia Junior (będzie córka!) dobrze znosiła podróże już od pierwszych miesięcy! W głowie mam sporo planów na urlop macierzyński! :)

Ciążowy pulpecik pozdrawia z hamaka :)

You Might Also Like

  • gratuluję ogromnie córeczki:) i życzę wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin! (wczoraj nie mogłam sobie przypomnieć ile mam lat, wydawało mi się, że rok mniej:D a za 2 lata też mi stuknie 30;)

    sklepy o które pytałaś to np. frisco, pole na stole i stacjonarne jak alma, często przywozimy też produkty spożywcze z podróży
    właściwie wszędzie można znaleźć coś dobrego i ciekawego, chociażby w rossmannie czy carrefourze:)

    • Dziękuję!!! :))) I wielkie dzięki za namiary! Frisco i Pole na stole nie znałam. Zazwyczaj kupuję jakieś smakołyki w Piotrze i Pawle, ale ich asortyment już znam za dobrze, więc odmiana mi się przyda :)

  • W takim razie wszystkiego co najpiękniejsze z okazji tej 3 dekady i wielkie gratulacje z powodu zbliżających się narodzin Córeczki :))